Uitslag 2019

Prijs van de Jury
1. Alladin (Achterdorp)
2. The greatest show (De Lichttorens)
3. De vier seizoenen (Hofakker)

Juryprijs van de Toekomst
1. Mario Kart (Vrolijke Vrienden)
2. Legoman (De Leeuwkes)
3. Diamant (Jeugdster)

Prijs van de Wagenbouwers
1. De tijd vliegt … (Landelijke gilde)
2. The greatest show (De Lichttorens)
3. Alladin (Achterdorp)

Prijs van het publiek
1. Diamant (Jeugdster)
2. The greatest show (De Lichttorens)
3. Aladdin (Achterdorp)
4. De tijde vliegt … (Landelijke gilde)
5. De vier seizoenen (Hofakker)
6. Mickey Mouse clubhouse (De Lichtvinkjes)
7. Legoman (De Leeuwkes)
8. Mario kart (Vrolijke vrienden)
9. Miniwinter (Buurtschap Vriendschap)
10. Hop hop paardje in galop (Uit alle hoeke wa)
11. Zwarte cross (Boslicht)


Reageer ( Comments)

Uitslag 2018

Prijs van de Jury
1. Piano by night (Landelijke gilde)
2. Back to the future (De Lichttorens)
3. Peter Pan Nooit Gedachtenland (Buurtschap Achterdorp)

Juryprijs van de Toekomst
1. Smurfen (Vrolijke Vrienden)
2. De Magische Tuin (De Leeuwkes)

Prijs van de Wagenbouwers
1. Back to the Future (De Lichttorens)
2. Plop (De Lichtvinkjes)
3. 101 Dalmatiërs (Buurtschap Biest) & Peter Pan Nooit Gedachtenland (Buurtschap Achterdorp)

Prijs van het publiek
1. Plop (De Lichtvinkjes)
2. Back to the future (De Lichttorens)
3. Peter Pan Nooit Gedachtenland (Buurtschap Achterdorp)
4. Cards (Buurtschap Hofakker)
5. Piano by night (Landelijke Gilde)
6. De bus van de Sint (Boslicht)
7. 101 dalmatiërs (Buurtschap De Biest)
8. Discoboot (De Voorste)
9. Smurfen (Vrolijke Vrienden)
10. De magische tuin (De Leeuwkes)
11. Luchtballon (Buurtschap Vriendschap)


Reageer ( Comments)

Uitslag 2017

Stemming jury:
1. Vlinderparadijs (Landelijke Gilde)
2. Footloose (Lichttorens)
3. Decap (Buurtschap Hofakker)
Prijs van de figuratie: Trolls (De Biest)
Prijs van de toekomst: Noordpool (De Leeuwkes)

Stemming wagenbouwers:
1. Vlinderparadijs (Landelijke Gilde)
2. Decap (Buurtschap Hofakker)
3. Belle en het Beest (Buurtschap Achterdorp)

Stemming publiek:
1. Belle & Beest (Buurtschap Achterdorp)
2. Footloose (De Lichttorens)
3. Vlinderparadijs (Landelijke Gilde)
4. Decap (Buurtschap Hofakker)
5. Trolls (Buurtschap De Biest)
6. De oude molen (De Molenvrienden)
7. Jukebox (Buurtschap Vriendschap)
8. Happy together (Buurtschap Park)
9. Ge staat er schoon oep in je eentje (Boslicht)


Reageer ( Comments)

Uitslag 2016

Stemming jury:
1. Spokenjacht (Landelijke gilde)
2. Frozen (Achterdorp)
3. Tree of stars (Lichttorens)

Stemming wagenbouwers:
1. Frozen (Achterdorp)
2. Tree of stars (Lichttorens)
3. Spokenjacht (Landelijke gilde) & Allemaal beesjes (Hofakker)

Stemming publiek:
1. Frozen (Achterdorp)
2. Tree of stars (De lichttorens)
3. Op zoek naar Pokémon (Buurtschap De Biest)
4. Spokenjacht (Landelijke gilde)
5. Rio 2016 Olympische spelen (Buurtschap vriendschap)
6. Allemaal beesjes (Buurtschap Hofakker)
7. Bob de bouwer (Buurtschap Park)
8. Pakjestijd (De leeuwkes)
9. Zie ginds komt de piratenboot (Boslicht)


Reageer ( Comments)

Uitslag 2015

Stemming jury:
1. De hemelse Disney-trein (Landelijke gilde)
2. Back to Broadway theater (Lichttorens)
3. De Chinese draak (Buurtschap Vriendschap)

Stemming wagenbouwers:
1. De Chinese draak (Buurtschap Vriendschap)
2. Turbo de slak (Achterdorp)
3. De hemelse Disney-trein (Landelijke gilde)

Stemming publiek:
1. De Minions (Brandweer Wuustwezel)
2. De Chinese draak (Buurtschap Vriendschap)
3. Tik Tak (Buurtschap Hofakker)
4. De hemelse Disney-trein (Landelijke gilde)
5. Turbo de slak (Buurtschap Achterdorp)
6. Sprookjesboom (Buurtschap Biest)
7. Back to Broadway theater (Lichttorens)
8. De Smurfen (Buurtschap Park)
9. Den bouw (Boslicht)


Reageer ( Comments)

Uitslag 2014

Stemming jury:
1. Jungle Book (Achterdorp)
2. Pinokkio (Buurtschap Vriendschap)
3. Spiderman komt naar Wuustwezel (Buurtschap Biest)

Stemming wagenbouwers:
1. Spiderman komt naar Wuustwezel (Buurtschap Biest)
2. Jungle Book (Achterdorp)
3. Maya de bij (Landelijke gilde)

Stemming publiek:
1. Jungle Book (Achterdorp)
2. The voice kids (Lichttorens)
3. Pinokkio (Buurtschap Vriendschap)
4. Spiderman komt naar Wuustwezel (Buurtschap Biest)
5. Maya de bij (Landelijke gilde)
6. Hopla (Buurtschap Park)
7. Matchbox brandweerauto XL (Brandweer Wuustwezel)
    Een reis door Engeland (Boslicht)


Reageer ( Comments)